Tutvu meie tiimiga!

14.12.2022

“Tutvu meie tiimiga!” on tore sari, kus plaanime kord kvartalis Teieni tuua oma asendamatud töötajad. Estancis on kirglikud ja protsessipõhiselt tegutsevad insenerid, tehnilised spetsialistid, keevitajad, koostajad, projekteerijad ja müügitiim, kes on kantud meie sihikindlast olemasolust ja võimest toota erilisi ja tohutuid seadmeid maailmatasemel ja klientidele üle kogu maailma. See sari annab ülevaate meie suurepärasest meeskonnast, kes teevad Estancist Estanci!

Ettevalmistusosakonna meister Anna Veselova

Meie alati rõõmsameelsel ettevalmistusosakonna meistril Annal on meistrina kogemust juba üle 17. aasta. Varasemat kogemust jagab ta hea meelega oma kolleegidega. Tema missiooniks on leida pidevalt lahendusi, et tootmist veelgi paremaks muuta. Kõige olulisem on Annale tema meeskond — nad hoiavad teda iga päev õnneliku ja motiveerituna. “Estanc andis mulle parima meeskonna. Iga päev tulen ma tööle hea tujuga!” ütleb Anna. Anna tiim on temaga väga rahul ja meie Estancis oleme õnnelikud, et meil töötavad nii kirglikud ja inspireerivad inimesed!

Peainsener Janno Lehtme

Meie peainsener Janno on Estancis erinevatel positsioonidel töötanud juba peaaegu 20 aastat. Selle aja jooksul on tal olnud mitmeid erinevaid positsioone. Projekteerijana alustanud Janno liikus ruttu edasi projekteerimise juhiks, mis arenes omakorda projekteerimise ja projektijuhtimise juhiks, seejärel oli ta tehniline juht, millele järgnes juhtiva disaini ja protsessiinseneri positsioon ning alates septembrist töötab ta peainseneri kohal. Janno on üks kogenumaid olijaid Estanc’is ja julgelt võib väita, et ta teab, kuidas asjad meil alati käinud on. Ta teeb oma tööd korrektselt ja südamega, omab oma tööst selgelt pilti ja hindab üle kõige täpsust. Seda peegeldab väga hästi ka tema moto: „kurat peitub detailides“.

Koostaja Aleksei Melnikov

Meie tubli koostaja Aleksei Melnikov on Estancis töötanud varsti juba 10 aastat. Tema igapäevatööks on detailide ettevalmistamine ja erineva keerukusega metallkonstruktsioonide sõlmede kokkupanemine ning nende puhastamine jooniste ja eskiiside järgi, kasutades selleks universaalkooste, spetsiaalseid rakiseid ja malle. Talle meeldib oma töö juures kõige enam keerukate jooniste lugemine, neist arusaamine ning seejärel põnevate konstruktsioonide kokkupanemine. Ta on oma töö osas väga kirglik – mida keerulisemad tööd, seda parem!

Ostuspetsialist Margus Tamm

Meie tubli ostuspetsialist Margus Tamm on Estancis töötanud juba 10 aastat. Alustas ta laotöötajana, kuid kiiresti lisandusid tavapärasele laotööle lisakohustused nagu dokumendikontroll ja ka väiksemad ostud. Nüüdseks on Margus ostuspetsialistina töötanud juba kuus aastat. Kogu selle aja vältel on ta ise palju arenenud ja näinud ka Estanci kasvamist. Talle meeldib, kui majas on sees suured ja põnevad projektid. Praegu on tema lemmikuks kõik süsinikupüüdmisega seonduv. Äge on olla osa millestki nii suurest!
Margusel on väga hea pingetaluvus, ta suudab teha mitut asja korraga. Oma tegemistes lähtub ta põhimõttest „ära eelda, ole kindel!“