Me oleme meeskond

Kirglikud ja protsessipõhiselt tegutsevad insenerid, tehnilised spetsialistid, keevitajad, koostajad, projekteerijad ja müügitiim, kes on kantud meie sihikindlast olemasolust ja võimest toota erilisi ja tohutuid seadmeid maailmatasemel ja klientidele üle kogu maailma.

Visioon

luua paremat elukvaliteeti olles sealjuures osaks kestliku maailma ehitamisel.

Missioon

pakkuda ületamatul tasemel protsessitehnika inseneri- ja tootmisteenuseid.

Väärtused

People

Inimsuhted on olulised ja igal inimesel on väärtuslik roll. Me väärtustame head juhtimist ning suurepärast spetsialiseerumist. Me hoolime töötajast ja tema perest ning nende tervisest ja heaolust. Me hindame inimeste järjepidevat arengusoovi. Me hoiame keskkonda, et ka tulevastel põlvedel oleks siin hea olla. Ka tõsises äris säilitame inimlikkuse ja huumori.​

Purpose

Meid innustab suurem eesmärk ja visioon, mille nimel me ühiselt tegutseme. Meie poolt valmistatud seadmetel on oma eesmärk suuremas protsessis. Igal kliendisuhtel ja –kontaktil on oma eesmärk. Igal meie projektil on kokkulepitud tähtaeg ja oodatav tulemus. Igapäevaselt oma tegevusi planeerides ja hinnates lähtume eesmärgist.

Process

Meie tooted on osa protsessist, mis on meile oluliseks sisendiks. Me usume protsessipõhisesse projektide elluviimisesse, mis toetab eesmärkide täitmist. Ettevõtte areng on protess. Kliendisuhe on protsess. Inimeste karjäär on protsess. ​

Passion

Meile meeldib, mida me teeme. Me oleme pühendunud ja me hoolime. Me tunnetame seda ühiselt ja meie klient tunneb seda.

Meie lugu

Estanc asutati 1992. aastal Eesti-Soome ettevõttena ning on alates esimesest päevast perekond Tammo omanduses. Tänaseks on Estanc Põhja- ja Baltimaade suurim ja edukaim suure mõjuga tööstustele mõeldud protsessiseadmete tootja.

Estancis töötas algusaastatel 10-20 inimest 2500 ruutmeetrisel tootmispinnal. 2011. aastal pandi nurgakivi uuele tootmishoonele ning alates 2018. aastast on Estancil enam kui 12 000 ruutmeetri suurune püsiv tootmispind. Meie töötajate arv on kasvanud 200 inimeseni.

Nende aastatega oleme kasvanud füüsiliselt ja ka vaimselt – muutunud küpsemaks ja kompetentsemaks. Meie kultuur on arenenud. Meie töötajatel on selge eesmärk ja vastutus, mis aitavad neil end ise juhtida. Ja see omakorda aitab kogu ettevõttel saavutada suuremaid tulemusi ning olla efektiivsem ja produktiivsem.

Oleme partnerid suure mõjuga tööstusharudele protsessitehnika valmistamisel

Oleme oma klientidele juhtiv tootmisteenuste partner, kes loob väärtust tootedisaini, insenertehniliste lahenduste ja inimkesksete partnerlussuhetega. See tähendab, et oleme enamat kui tavaline tarnija, me oleme partner.

Jätkusuutlik mõtlemine on Estanci igapäevase mõtteviisi osa. Me keskendume üha suurema panuse andmisele keskkonda ja selle hoidmisesse ning ühiskonda laiemalt.

Meie inimkeskne kultuur ja põhiväärtused võimaldavad meil olla selline partner ja tööandja. Meie jaoks on oluline luua parem elu kõigile oma töötajatele, nende peredele ja teistele sidusrühmadele, kellega koostööd teeme.

Meie ajalugu, lühidalt

1992

Estonian Tank AS asutamine

1996

kolimine Männiku tehasesse, ärinimi Estanc AS

2000

esimene survemahuti

2003

esimene toiteveemahuti

2005

ISO 9001:2000 sertifikaat

2010

esimene soojusvaheti

2011

nurgakivi Jüri tehasele

2012

esimene suitsugaasipesur

2013

esimene torustikumoodul

2013

laienemine Jüri tehasesse, tootmine kokku 12 000 ruutmeetril

2017

ISO 14001 ja OHSAS 18001 sertifikaat

2018

kogu tootmise ja kontori üleviimine uude tehasesse Jüris

2019

ISO 45001 sertifikaat

2020

ISO 50001 sertifikaat

2022

Estanci 30. juubel

Meie saavutused

Meie suurim saavutus on kõikide nende inimeste kokku toomine, kes jagavad omavahel samu väärtusi. See on meile toonud tunnustusi erinevatelt organisatsioonidelt.

Kestliku arengu eesmärk

Kliimamuutuste vastased meetmed

Julgustame oma meeskonda olema teadlikud oma tegevuse mõjust loodusvaradele.

Loe lähemalt