Tere! Minu nimi on Aksa.

Oleme Tallinna loomaaias elava merikotka vaderiks. Pärast kotkaga kohtumist oleme temaga saanud headeks sõpradeks ja usume, et ta on Estanci meeskonnale tõeline talisman, kes esindab suurepäraselt meie arusaamu elust, olust ja töökultuurist. Lisaks panime talle ka ilusa nime – Aksa.

Miks on Aksa meie hingeloom?

Merikotkal on kõigist elusolenditest parim nägemine. Nagu Aksa, näeme ka meie alati laiemat pilti ja pakume lahendust, mis vastab meie klientide tegelikele vajadustele.

Merikotka tiibade siruulatus on kuni kaks ja pool meetrit. Meie katame kogu projektitsükli ideest valmistooteni.

Kotkapojad õpivad ja lihvivad oma oskusi 11–12 aastat, mis on üks kolmandik nende elust. Nii nagu kotkastel, on ka meil suur õppimistahe.

Kotkad on tuntud oma tugeva haarde poolest – see haare on peaaegu sama tugev kui meie pühendumine oma eetikale ja väärtustele.

Kotkad on väga head põlvkondadevahelised suhtlejad, emased domineerivad ja supermatriarhi vanaema treenib sageli mitut põlvkonda. Estanci meeskond väärtustab kogenud meeskonnakaaslaste õpetusi töökohal.

Kotkad on monogaamsed ning elavad perena koos 20 ja enam aastat. Estanc on peresõbralik ettevõte, kus pikemad töösuhted ületavad 20 aastat.

Aeg-ajalt võivad kotkad  täiesti vee alla sukelduda. Niisamuti meeldib meile Estancis hullumeelseid asju teha ja püüame seejärel märgade tiibade kiuste uuesti lendu tõusta.