Tootmine & sertifikaadid

Kõrgeima tootmiskvaliteedi tagamiseks arendame ja digiteerime pidevalt oma tootmisprotsesse.

Sertifikaadid, mis annavad teile kindluse

Teeme Estancis pidevalt selle nimel tööd, et tõsta oma kompetentsust ja täiustada süsteeme. Selle tõestuseks on erinevad sertifikaadid, mis lubavad meil tegutseda erinevatel turgudel.

Tootmine

Alates 2018. aastast asume kaasaegses ja keskkonnasõbralikus tootmishoones Jüri alevikus. Üle 12 000 m2 tootmispinnal on meie tegevus jagatud kolme tootmishalli vahel, eraldi roostevabast ja süsinikterasest toodete jaoks.

Meie tehas on varustatud laia valiku seadmetega, mis võimaldavad meil enamiku vajalike toimingutega ise hakkama saada. Koos oma partneritega suudame tarnida tooteid, mille suurus on maksimaalselt 7 x 7 x 50 meetrit ja kaaluga umbes 250 tonni.

Meie kvalifitseeritud ja sertifitseeritud keevitajad, rohkem kui 5000 läbimõeldud tegevust ja üle 300 keevitusprotseduuri aitavad tagada teie toodete kvaliteetse valmistamise. Omame kogemust erinevate materjalide töötlemisel ning töötame nõutud disainikoodidele ja standarditele vastavalt.

  • Süsinikteras
  • Roostevaba teras
  • Dupleks, superdupleks teras
  • Nikli sulamid
  • Plakeeritud materjal
  • Muud materjalid vastavalt päringule

Külastajate ohutus

Hoolime ja väärtustame oma inimesi, koostööpartnereid, kliente ja külastajaid. Me tagame ohutu ja hea töökeskkonna, tõstame inimeste teadlikkust ohutusest ning rakendame töökeskkonnaalaseid standardeid kogu meie väärtusahelas.

Nii oma isikliku ohutuse kui ka toodete turvalisuse tagamiseks visiidi ajal palume alloleva ohutusvideoga hoolikalt tutvuda ja tootmisalaedel järgida videojuhiseid.