Estanc sai Ecovadise hõbemedali!

Estanci visioon on luua paremat elukvaliteeti olles sealjuures osaks kestliku maailma ehitamisel. Me usume, et ainus õige viis äritegevuseks on teha seda jätkusuutlikult – selline mõtteviis mõjutab kogu meie äritegevust.

Estanc oli üks esimesi Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni Globaalse Kokkuleppe liikmetest Eestis ja nüüd oleme ka esimesed Ecovadise medaliomanikud. Ecovadis viib läbi maailma kõige usaldusväärseimaid ettevõtete jätkusuutlikkuse auditeid – nad on hinnanud juba üle 75 000 ettevõtte, 155 riigis ja 198 erinevas sektoris.

Nende auditid keskenduvad 21 teemale, mis on jaotatud nelja alagruppi: keskkond, töö- ja inimõigused, eetika ja tarneahel. Estanc läbis põhjaliku auditi juulis ja tulemused on muljetavaldavad: oleme oma sektoris parima 8% seas! Selline tulemus andis meile ka Ecovadise hõbemedali!

Oleme väga õnnelikud ja uhked, et saime nii hea tulemuse juba esimesel katsel, kuid kohe pärast Ecovadise hinnetelehe saamist oleme kindlad, et suudame rohkemat! Nüüd töötame oma jätkusuutlikkuse strateegia kallal, et muutuda veelgi paremaks.