Teadaanne uue võtmepositsiooni värbamisest

15.05.2018

Estanc AS teatab, et alates 01.06.2018 asub ettevõttes ametisse uus finantsjuht ja juhatuse liige Priit Haldma. Priidu vastutusaladeks finantsjuhi ametis saab olema Estanci finantsi ja raamatupidamisfunktsioonide juhtimine, erinevate ettevõtte üksuste konsulteerimine ja üleüldisele ettevõtte kasvule kaasaaitamine.

Priit võtab rolli üle praeguselt finantsjuhilt Eggert Otsalt, kes suundub täiskohaga metalluksi tootvasse ettevõttesse T-Tammer OÜ, mis on seotud Estanciga läbi ühise omaniku. Sujuva ülemineku tagamiseks jääb Eggert Estanciga seotuks kuni käesoleva aasta juuni lõpuni ning vajadusel toetab oma teadmistega ka tulevikus.

Estanci juhtkonnal on tugev uskumus, et ümberkorraldusest võidavad mõlemad ettevõtted ning muutus võimaldab viia ettevõtete protsessid järgmisele, veelgi kõrgemale tasemele. Ettevõtete finantsüksuste protsessides ja aruandluses on muutuste aeg. Uued tehnoloogiad suudavad optimeerida igapäevaseid toiminguid ja arendada juhtimistööriistu, mis aitavad kaasa ettevõtte tulemuslikuse tõstmisele.

„Muudatus rollide ümberkorraldusest on kasulik mõlemale ettevõttele. Lisaks sellele, et muudatus suurendab finantsjuhtimise ressurssi mõlemas ettevõttes, annab see lisandväärtust strateegilise juhtimise tasandil. Priit toob meile väärtuslikku juhtimiskogemust edukast ettevõttest puidusektoris. Ootame temalt ka täiendavaid finantsalaseid lähenemisviise meie põhitegevuses, mille abil saame tõsta meie tootmisteenuse kvaliteeti protsessi kõikides osades. Meil on väga hea meel, et saame Priitu Estanci meeskonnas tervitada,“ sõnab tegevjuht Mihkel Tammo.

Priit Haldma on omandanud Tartu Ülikooli magistrikraadi majandusteaduste erialal. Aastast 2013 on Priit töötanud Baltikumi juhtivas okaspuidust viimistlus- ja ehitusmaterjali tootvas ettevõttes Raitwood, kus 4,5 aasta jooksul tegutses erinevatel ametitel analüütikust kuni finantsjuhini. Enne Raitwoodi tööleasumist oli Priit kliendihaldur ja investeerimiskonsultant Mandatum Life Balticus.

„Mul on rõõm võtta vastu uued väljakutsed Estanci finantsjuhi ametikohal ning ootan huviga Estanci innovaatilise meeskonnaga liitumist. Estanci kultuur, juhtimine ja arendusmeelsus on avaldanud mulle sügavalt muljet. Kogu organisatsioon toimib ühes rütmis teenindades ettevõtte missiooni: Valmistada protsessitehnikat, mis aitab kaasa maailma jätkusuutlikumaks muutmisele. Tahan panustada ettevõtte arengusse, et viia ellu eesmärke, mille Mihkel tegevjuhina, koos oma meeskonnaga, on ettevõttele tulevikuks seadnud,“ lisab Priit.