Skeleton Technologies kaasasutaja Taavi Madiberk liitus Estanc nõukoguga

08.11.2019

Novembris liitus superkondensaatorite tootja Skeleton Technologies kaasasutaja ja tegevjuht Taavi Madiberk Estanc AS nõukoguga.

Skeleton
Estanc tegevjuht Mihkel Tammo ja Skeleton Technologies kaasasutaja Taavi Madiberk

„Jätkusuutlike eesmärkide integreerimine äristrateegiasse toob pikaajalist kasu keskkonnale ning annab uued kasvuvõimalused ettevõttele. Estanc on ainulaadselt positsioneeritud, et seda võimalust kasutada, vähendada keskkonnaalast jalajälge ja säästa kulusid paljudes sektorites: vee- ja jäätmetekäitlusest kuni energia ja tööstusliku tootmiseni välja,” ütles Madiberk.

Taavi Madiberk on ülivõimsaid energisalvesteid tootva ja muu hulgas Euroopa kosmoseagentuuriga koostööd tegeva Skeleton Technologiesi kaasasutaja ja tegevjuht. Madiberki on mainekas majandusajakiri Forbes valinud alla 30aastaste tippjuhtide 30 parima hulka teaduspõhiste tehnoloogiaettevõtete vallas.

Estanc on tema sõnul end tõestanud globaalse tootmisettevõttena, hea mainega ning laia kliendibaasiga, mis ulatub General Electricust, Hitachist kuni Valmeti ja Nesteni.

“Kuigi Estanc identifitseerib end tootmisteenust pakkuva ettevõttena, on üheks järgmiseks kasvusammuks omatoodete väljaarendamine. Tulemustele orienteeritud juhtimismeeskond, kellel on selge pikaajaline nägemus jätkusuutlikkusest ja aastate jooksul üles ehitatud oskusteabest, annab tugeva aluse selle eesmärgi saavutamiseks,” ütles Madiberk.

„Taavi esindab Estanci tulevikku. Tema valdkonnad: cleantech, tootearendus, kõrgtehnoloogiline tootmine ja erinevate rahastamismudelite mõistmine on meie jaoks kõik väga väärtuslikud,” ütles Estanci tegevjuht Mihkel Tammo. “Taavi panus meiega oma aega ja teadmisi jagada, on tulnud õigel ajal, sest nii maailma kui ka jätkusuutlikkuse väljakutsed on loonud olukorra, kus näeme vajadust julgete sammude järele. Estanc soovib kliimatundlikkusest lähtuvate turgude arengusse suunata rohkem jõupingutusi ja leida võimalusi radikaalseks innovatsiooniks,” lisab ta.

Estanci nõukogu koosneb viiest liikmest. Lisaks Taavi Madiberkile kuuluvad sellesse Raigo Tammo, Herty Tammo, Anti Tammo ja Kalle Palling.

Jälgi meie tegemisi LinkedInis