Palju õnne – 30 aastat kogemusi!

14.01.2022

Estanc asutati 1992. aastal Eesti-Soome koostöös ning on algusest peale olnud perekond Tammo pereettevõtte. Täna on 30 aastane Estanc Põhja- ja Baltimaade suurim ja edukaim protsessitehnika tootja suure mõjuga tööstusharudele.

Kui algusaastatel töötas Estancis 10-20 inimest ning toimetati 2500 ruutmeetrisel tootmispinnal, siis tänaseks töötab meil ligikaudu 200 inimest ning püsivat tootmispinda on siseruumides enam kui 12 000 ruutmeetrit. Estanci arengus on oluline panus kõigil meie huvigruppidel. Kliendid, töötajad ja nende pered, omanikud, tarnijad, koostööpartnerid – üks ei ole olulisem kui teine ja ühine panus on loonud organistatsiooni, mis elab ja kasvab Meie poolt pakutava teenuse sisu ja teostatud projektide keerukus on samuti kasvanud aastast aastasse. See on andnud meile võimaluse ja ka ambitsiooni saada veelgi paremaks ja suuremaks!

Oleme viimastel aastatel Eestis olnud tööstussektori lipulaev jätkusuutlikkuse teemade eestvedamisel. Meie organisatsiooni kultuur on hooliv ja missioonipõhine, seetõttu on meie visiooniks luua parimat elukvaliteeti olles sealjuures osaks kestliku maailma ehitamisel.

Täna on Estanci missiooniks olla oma klientidele partner, kes pakub ületamatul tasemel protsessitehnika tootmisteenust. Just sellises põhimõttelises muutuses leiab ennast praegu 30-aastane Estanc -kasvada klientidele eelkõige tootmisvõimekust pakkuvast allhanke tehasest juhtivaks tootmisteenuse pakkujaks, luues sealjuures kliendile lisandväärtust ka tootedisaini ja protsessitehniliste lahendustega.

Meie slogan – POST-INDUSTRIAL INDUSTRIAL COMPANY – räägib just eelkirjeldatud olemusest, kuid selle lahtimõtestamisel on oluline osa ka meie põhiväärtustel ning kultuuril. Estancis ei ole põhiväärtused pelgalt laused seinal, vaid on kõige olulisem juhtimistööriist ning päriselt oluline osa organisatsiooni igapäevases toimimises. Estanci põhiväärtused on PEOPLE – PROCESS – PASSION – PURPOSE. Iga sõna taga on lahti kirjeldatud ka mõtteviis, mille järgi me ühiselt toimetame.

Pühendunult, protsessipõhiselt ja eesmärgipäraselt tegutsemine ainult koos maailmatasemel meeskonnaga aitab meil olla nii praegustele kui tulevastele klientidele parim võimalik partner!

Suured tänud veelkord kõigile, kes on olnud osaks meie loos!

Estanci meeskond