Meil on rõõm tutvustada Estanci uut juhti Priit Haldmat

17.04.2020

Meil on hea meel teatada, et Estanci nõukogu on määranud uueks tegevjuhiks senise finantsjuhi Priit Haldma. Endine tegevjuht aastatel 2016-2020 Mihkel Tammo on suundunud uutele väljakutsetele. Samal ajal jätkab Priit oma eelmist rolli finantsjuhi ja juhatuse liikmena.

Estanci nõukogu esimehe ja ettevõtte asutaja Raigo Tammo sõnul ootab kogu maailma majandust ees ülimalt keeruline ajajärk, mis samas pakub mitmeid uusi ärivõimalusi. “Mõistame Mihkli soovi liikuda veelgi uuemate tehnoloogiate arendamise juurde ning täname teda perefirma heaks tehtud panuse eest viimastel aastatel.”

Ettevõtte finantsjuhi ametikohalt uueks juhiks kerkinud Priit Haldma on pälvinud Estanci nõukogu usalduse juba pikema aja jooksul. “Praegune majanduskeskkond osutub ka meie ettevõttele väljakutseterohkeks, sest peame varasemast enam otsima võimalusi oma tegevuse veelgi efektiivsemaks muutmiseks, jätkates senist head tööd müügiturgudel,” ütles Haldma.
„Loomulikult tegutseme edasi ettevõtte missioonist lähtuvalt. See on sügavalt juurdunud Estanci identiteeti ja oluline osa sellest, kes oleme. Lisaks pöörame suuremat tähelepanu fundamentaalsetele alustele nagu toote ja teenuse kvaliteedi arendamine ning tarnekindlus, mis on kogu väärtusahelas üliolulised, kuna lõppude lõpuks määrab klient eeskätt läbi nende meie kvaliteeditaseme turul.”

Priit Haldma

Enne Estanci tiimiga liitumist aastal 2018, töötas Priit 2013-2018 puidutööstusettevõttes Raitwood finantsjuhi analüütikuna. Veel on ta olnud Mandatum Life Balticus kliendihaldur ja investeerimiskonsultant.

Subscribe to our Linkedin page to stay connected with our latest activities