Estanc on ettevõte, mis väärtustab mitmekesisust. Meie jaoks on oluline, et Estanci meeskond oleks põlvkondadeülene ja ühendaks endas erinevaid perspektiive ületamatu tootmisteenuse pakkumiseks. Kõiki erinevaid inimesi ühendab Estancis see, et me kanname ühiseid väärtusi ja üheskoos oleme ehitamas kultuuri, mis võimaldaks meil ettevõttena olla tuleviku väljakutseteks valmis.

Möödunud kuul alustasime lugude sarja  “Miks mulle meeldib Estancis töötada?”, eesmärgiga tutvustada  organisatsiooni olulisimat vara – meie töötajaid. Sarja avalöögina esitlesime auväärset Kristo lugu, kes on Estanci tootmises töötanud juba 23 aastat.

Rekordilise tööstaažiga Kristo loo kontrastiks tutvustame teisena projektijuhti Erkot, kelle töökogemust Estanciga saab lugeda võrdlemisi värskeks.

Tutvustame Erkot #Estancteam

tööErko on andnud oma panuse Estanci käekäiku, töötades projektijuhtimise osakonnas pisut üle aasta. Projektijuhtimise meeskond on igapäevasel operatsioonide tasemel Estanci pea, mis koordineerib seda, mida käed ja jalad peavad tegema. Erko on meeskonda sisse elanud meeldivalt kiiresti, tänu millele on ta suutnud juba anda olulise panuse meie projektijuhtimise edusse, olles ka heaks suunanäitajaks osakondade vahelise koostöö arendamisel.
Lisaks eeltoodule, hääletasid Erko kolleegid ta Estanci 2018.aasta väärtuse “õphimu” parimaks kehastuseks.

Erko elujaatavat ja uudishimulikku meelt ilmestab hästi lugu tema esimesest päevast Estancis, kus liitudes meie firmaga täpselt samal ajal kui Jorma Laine, 40+ aastase tööstuskogemusega insener ja müügiinimene Soomest. Just Erko oli see, kes hea meelega pärast esimest tööpäeva mõlema jaoks Estancis, pakkus Jormale küüti hotelli taksosõidu asemel ning hoolimata 45 aastasest vanusevahest oli sõprus, üksteise mõistmise alused ja esimene positiivne kontekst tulevaste kolleegide vahel loodud.

Räägitud lugu kirjeldab hästi seda, miks Erko on sobivaks esindajaks Estanci sisemisele väärtusele #koostöötahe.

Töö Estancis võimaldab mul olla mina ise. Toredad kolleegid ja pidev areng on tagatud.

“Miks mulle meeldib Estancis töötada?” – Kristo lugu: https://estanc.ee/uudised/meet-estancteam-kristo-who-has-23-years-experience-working-in-estanc/

Jälgi meie tegemisi Linkedinis, et olla kursis värskeimate uudistega.

Lugemine meeldis?

Loe Estanci tootmisest