Estanc kutsub end kõik ühest kohast kätte ettevõtteks. Meie äri põhineb meie klientide võtmeprotsesside mõistmisel. Estanc katab ära terve tsükli ideest kuni valmis tooteni tänu majasisesele projekteerimise-, projektijuhtimise-, kvaliteedi-, tootmise- ja administratsiooni osakondadele. Meie võtmed-kätte-lahendused tulenevad eelkõige kogemusest, mis on otseselt seotud pikaajalise töötajaskonnaga ja fokusseerimisele pidevatele arendustegevustele.

Meie kliendid on peamiselt maailmas juhtpositsioonidel asuvad ettevõtted, kes opereerivad globaalselt sellistes baasmajandusharudes nagu energia, petrokeemia, tselluloos ja paber, merendus, kaevandus, puidu töötlemine, vee käsitlemine, aga ka teistel aladel.

Meie partnerid saavad kindlust ja kasu mitmetest rahvusvahelistest standarditest ja heaks kiidetud normidest. Estanc omab kehtivaid sertifikaate ja töötab kooskõlas ISO9001, EN 1090, ISO 3834-2 standarditega. ISO14001 ja OHSAS18001 on juurutamise faasis ja jõustuvad 2017. aastal.
Estanc on võimeline ja omab õigusi toota JQS, TR TC 032/2013, GOST, PED, ASME ja ASME U ning U2 stampi kohaselt. Estanci portfellis on rohkem kui 300 erinevat keevitusprotseduuri, nimekiri täieneb pidevalt.

Estanci kollektiivi kuulub 150 töötajat. Meie äri südameks on 80 pidevalt arenevat ja kõrgete oskustepagasiga tootmistöölist.

Estanc on pereettevõte, mis rajati aastal 1992. Tänaseks on Estanc suurim omataoline ettevõte nii Baltikumi kui ka Põhjamaade regioonis. Ettevõte 2019. aasta käive käive oli 25,4 miljonit eurot, sealjuures 97% meie ärist moodustab eksport.

Estanc on uhke oma võimekuse üle toota erineva suuruse ja kujuga tooteid nii süsinik- kui roostevabast terasest, terasest mis on mõeldud eriti korrosiooni tekitavatesse keskkondadesse ning kõrge temperatuuriga keskkondadesse, duplexist, alumiiniumist, titaaniumist, plakeeritud materjalidest. Meie tootespektri laiusest annab aimu fakt, et meie majast lähevad välja tooted kaaluvahemikus 2kg kuni 200 tonni.

Tootmine toimub modernses tootmiskompleksis, kus on eraldatud  5300 m2 musta terase ja kaks 2600 m2 roostevaba terase tootmishalli. Tallinna külje all Jüri tehnopargis paiknev asukoht võimaldab meil tänu vahetus läheduses asuvale ringteele hõlpsat ligipääsu nii Paldiski kui Muuga sadamatele, mis on sobivad rahvusvahelisteks vedudeks.

Estanc on valmistanud tooteid eri paikadesse üle kogu Maailma. Meie tooteid leiad Lõunast- põhja teljel näiteks Uruguaist, Mehhikost, Brasiiliast kuni meie põhiliste turgudeni Soomes, Rootsis ja Norras. Idast- läände teljel Venemaast ja Hiinast kuni Kanada, Ameerika ühendriikideni ja igal pool nende äärmuste vahel.

Estanci missioon kätkeb endas meie toodete kui protsessi osade tootmist, mis aitavad maailma muuta jätkusuutlikumaks paigaks. Läbi selle tunneb kasu Estanci tegevusest iga inimene. Estanci tuumväärtused rajanevad kogemustele, avatusele, leidlikkusele ja heale teenindusele. Meie järjekindel eesmärk on tagada oma klientidele väljapaistvad tooted koos projekti ajakavast kinni pidamisega.

Estanc ei otsi alati kõige odavamat võimalikku lahendust. Kuna osaleme rahvusvahelises äris ning maailmas juhtpositsioonidel asuvate klientidega saab meie peamine prioriteet olla ainult vastutustundulikult turvaliselt ja kõrgetasemeliselt valmistatud toode. Iga meie ettevõtte poolt välja pakutud lahendus baseerub kogu tarneahela mõõtmes ja terve meie organisatsiooni ülesel interaktiivsel koostööl.

Faktid:

2019: ISO 45001 sertifitseerimine
2013: Jüri tehasesse laienemine. Tootmispinna laienemine 12000 ruutmeetrini.
2012: Esimene soojusvaheti
2010: Esimene gaasipesur
2005: ISO 9001:2000 sertifitseerimine
2001: Esimene survemahuti
1996: Männiku tehasesse kolimine
1992: Estanci asutamine

Video Thumbnail
Estanci tutvustus
Estanci tutvustus - youtube Video