Väärtuspakkumine

Sinus on kirge keskkonna ja looduse hoidmise vastu ning sa tead, et homme saame teha asju paremini kui tegime täna. Estancis panustad igapäevaselt maailma jätkusuutlikumaks muutmisesse. Pakume sulle võimalust töötada kaasaegses ja agiilses tootmisettevõttes, kus väärtustame iga indiviidi ambitsiooni, proaktiivsust ning teeme-ära suhtumist.

Estanci eesmärk tööandjana on rikastada inimeseks olemise kogemust, viies seda ellu läbi väärtuspõhise juhtimise. Meie töötajad hindavad ja naudivad rollikeskset autonoomsust, motiveerivat tasu ja hüvede paketti, lisaks palju ühiseid ettevõtmisi ning võimalust kuuluda maailmatasemel meeskonda.
Ootame oma jätkusuutlikku ja uuendusmeelsesse meeskonda inimesi, kes on kirglikud, õpihimulised ja koostöövalmis. Oleme uudishimulikud Sinuga kohtuma!


Meie väärtused

Peame oluliseks tähendusrikkust ning mõtestatud tegevusi, seepärast elavad meie väärtused kõiges, mida ette võtame. Meie sisemised väärtused on edumeelsus, koostöötahe, õpihimu, võrdsus, efektiivne kommunikatsioon, finantsiline kokkuhoid, tunnustamine ning fookus. Kohtud nende väärtustega igapäevases juhtimises, omavahelises suhtlemises, tasusüsteemis, ühisüritustes ja mujal. Tutvu lähemalt siit:

Edumeelsus

Koostöötahe

Õpihimu

Võrdsus

Efektiivne kommunikatsioon

Finatsiline kokkuhoid

Tunnustamine 

Fookus


Miks Estanc


Tiimivideod


Uudised


Tule tööle!

Tööpakkumiste ja praktikavõimalustega saad tutvuda meie Facebooki või LinkedIn’i lehel. Võid meile kandideerida ka läbi alloleva kontaktivormi või saata enda lühikirjeldus ja CV aadressile: staff@estanc.ee

 

Hetkel otsime enda meeskonda koostööhimulist projekteerijat.
Video ThumbnailVäärtuspakkumine Sinus on kirge keskkonna ja looduse hoidmise vastu ning sa tead, et homme saame teha asju paremini kui tegime täna. Estancis panustad igapäevaselt maailma jätkusuutlikumaks muutmisesse. Pakume sulle võimalust töötada kaasaegses ja agiilses tootmisettevõttes, kus väärtustame iga indi

Kandideerimisvorm