Väärtuspakkumine

Sinus on kirge keskkonna ja looduse hoidmise vastu ning sa tead, et homme saame teha asju paremini kui tegime täna. Estancis panustad igapäevaselt maailma jätkusuutlikumaks muutmisesse. Pakume sulle võimalust töötada kaasaegses ja agiilses tootmisettevõttes, kus väärtustame iga indiviidi ambitsiooni, proaktiivsust ning teeme-ära suhtumist.

Estanci eesmärk tööandjana on rikastada inimeseks olemise kogemust, viies seda ellu läbi väärtuspõhise juhtimise. Meie töötajad hindavad ja naudivad rollikeskset autonoomsust, motiveerivat tasu ja hüvede paketti, lisaks palju ühiseid ettevõtmisi ning võimalust kuuluda maailmatasemel meeskonda.
Ootame oma jätkusuutlikku ja uuendusmeelsesse meeskonda inimesi, kes on kirglikud, õpihimulised ja koostöövalmis. Oleme uudishimulikud Sinuga kohtuma!


Meie väärtused

Peame oluliseks tähendusrikkust ning mõtestatud tegevusi, seepärast elavad meie väärtused kõiges, mida ette võtame. Meie sisemised väärtused on solidaarsus, koostöötahe, õpihimu, võrdsus, efektiivne kommunikatsioon, finantsiline kokkuhoid, tunnustamine ning fookus. Kohtud nende väärtustega igapäevases juhtimises, omavahelises suhtlemises, tasusüsteemis, ühisüritustes ja mujal. Tutvu lähemalt siit:

Solidaarsus

Koostöötahe

Õpihimu

Võrdsus

Efektiivne kommunikatsioon

Finatsiline kokkuhoid

Tunnustamine 

Fookus


Miks Estanc


Tutvu #EstancTeam’ga

Me usume, et see mis teeb kellestki #Estancteam’i liikme on sisemine motivatsioon. 100% Estanclane koosneb 49% tehnilisest võimekusest ning 51% õigest suhtumisest – ühisest eesmärgist, visioonist ning väärtustest.


Tiimivideod


Uudised


Tööpakkumised

Keevitaja

Kui ei leidnud sobivat, siis saada enda lühikirjeldus ja CV aadressile: staff@estanc.ee


Praktika

Ootame meie majja praktikante kõikidelt sobivatelt erialadelt. Vaata praktikapakkumisi siit:

Keevitaja
Elektrik
Sekretär
HR Spetsialist
HR Koordinaator

Kui ei leidnud sobivat, siis kirjuta meile staff@estanc.ee või täida ankeet ning leiame võimaluse, et saaksid meiega lähemalt tuttavaks!


Kandideerimisvorm